ما در کنار شماییم
محصولات با کیفیت
را از ما بخواهید

درباره  خانه بذر

فروشگاه اینترنتی خانه بذر با هدف واردات مستقیم بذر های ارگانیک و اصلاح شده (به صورت مستقیم ) به دست مصرف کنندگان راه اندازی شده است . ما با خرید مستقیم و بدون واسطه و تمرکز بر اینکه بدون واسطه بتوانیم محصولات را به مصرف کنندگان برسانیم توانسته ایم بهترین قیمت عرضه بذر اصیل را در ایران داشته باشیم . از قیمت های بسیار مناسب ما تعجب نکنید زیرا ما سیاست فروش بیشتر سود کمتر را در ایران دنبال می کنیم و به نظر ما همه شهروندان ایرانی این حق را دارند که قیمت های مناسب را همراه با کیفیت برتر در اختیار داشته باشند و بتوانند به راحتی و با ضمانت خرید کنند .

اگر در مواردی با اتمام موجودی برخی کالاها در فروشگاه روبرو می شوید پیشاپیش از شما عذرخواهی می کنیم و اطمینان خاطر داشته باشید که ما در تلاش هستیم که هیچوقت کالای ناموجود در فروشگاه وجود نداشته باشد.

فروشگاه خانه بذر در ایران این افتخار را دارد که به عنوان مکانی مطمئن برای خرید اینترنتی انواع بذر وارداتی ، با مناسبترین قیمتها، در خدمت هموطنان گرامی باشد و برای عرضه خدمات بهتر همیشه منتظر شنیدن نظرات ارزشمند شما هستیم .
فروشگاه خانه بذر وارد کننده بذر های ارگانیک از آمریکا، کانادا ، اروپا و آسیای شرقی است و تمامی محصولات دارای ضمانت و اصالت هستند.

برای تماس با می توانید از کادر زیر استفاده کنید .

  • کیفیت بالا
  • تخفیفات ویژه
  • اصل بودن کالا
  • ارسال سریع
  • پشتیبانی
  • مشاوره تخصصی

خانه بذر فروشگاهی مطمئن برای شما

با اطمینان خاطر خرید کنید و سریع تحویل بگیرید.

"از ارسال محصولات با کیفیت  متشکرم"

download
محمد محمودی
باغبان

"پشتیبانی واقعا عالی و پیگیر هستند."

Character-Woman-1
زینب عسگری
خانه دار

"من از خانه بذر خیلی راضی هستم و از خدماتشون ممنونم"

download
بهروز جلالی
کار آفرین