قبل از خرید و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید:

فروشنده در اینجا سایت خانه بذر می باشد.

خریدار در اینجا شخص حقیقی ثبت و پرداخت کننده سفارش خرید می باشد.

۱- فروشنده متعهد میگردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

۲- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهید.

۳-فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

۴-فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تائید سفارش در کوتاهترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کنند و در بسته بندی مناسب تحویل پست دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بوده و پیگیری آن توسط فروشنده امکانپدیر نمی باشد.

۵-فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای ارسال نماید.

۶-فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمیباشد.اما سیاست مجموعه فردین کشت براین است که اطلاعات لازم در خصوص محصولاتش را در صفات مجازی جهت مشتریانش به اشتراک بگذارد .

۷–فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل (مسایل فنی، مسافرت، عدم موجودی کافی، عدم سلامت کالا و… ) سفارش را لغو و ضمن مرجوع نمودن مبلغ به مشتری، از ارسال سفارش خودداری نماید.

۸- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

۹-هزینه ی پستی به عهده خریدار میباشد.

۱۰-خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید.

۱۱-خریدار در صورت ثبت سفارش به صورت پرداخت در محل باید هنگام دریافت کالا از مامور پست وجه کالا و هزینه پستی را نقداً و یکجا به مامور پست پرداخت نماید.

۱۲- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا و پرداخت هزینه کالا و هزینه پستی اقدام کند.

۱۳- کالا خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) میباشد.

14- در صورتی که سفارشات ارسال شده به هر دلیلی دارای کم و کسری یا مغایرت باشد، فروشنده موظف است وجه آن کالا را به خریدار عودت دهد یا با هماهنگی خریدار، دو برابر همان کالا، در سفارشات بعدی ارسال میگردد. دقت داشته باشید بدلیل هزینه پستی، امکان ارسال یک یا چند بذر جهت جبران کم و کسری امکانپذیر نبوده و طبق توضیح فوق، فقط امکان مرجوع کردن مبلغ یا ارسال مجدد در سفارش بعدی می باشد.

توجه :شریط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.

با تشکر.